Mizzox poszukuje doświadczonego specjalisty ds. dotacji, którego obowiązkami będzie pozyskiwanie dotacji unijnych, tworzenie dokumentacji oraz prowadzenie projektów. Dołącz do naszego zespołu.

Obowiązki

Tworzenie i zarządzanie dokumentacją. Przygotowywanie wniosków związanych z pozyskaniem dotacji.

  • Tworzenie dokumentacji aplikacyjnych oraz innych dokumentów niezbędnych do złożenia o dofinansowanie
  • Współpraca z jednostkami badawczymi, naukowcami pod kątem opracowania koncepcji projektu oraz aplikacji konkursowej
  • Kompleksowa obsługa projektu, począwszy od strategii finansowania, nadzoru; opracowanie analiz, biznesplanów, studiów wykonalności, aż po rozliczenia

Możliwość pracy z innych lokalizacji niż małopolska, możliwość wsparcia w określonej ilości godzin (80/120 miesięcznie).

Co oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Dostęp do szkoleń
  • Dużą autonomię
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia m.in. podstawa plus prowizja
  • Pracę dla spółki o ugruntowanej pozycji na rynku

Czego oczekujemy

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu wniosków o dofinansowanie dla przedsiębiorców
  • Dokładność, terminowość oraz profesjonalizm
  • Mile widziane doświadczenie w przygotowaniu projektów dla branży IT

Jak pracujemy

  • Laptop
  • Komputer stacjonarny
  • Dodatkowy monitor
  • Słuchawki
  • Swoboda doboru narzędzi

Benefity

  • Pakiety i dofinansowania
  • Udogodnienia w biurze
  • Szkolenia
  • Parking dla samochodów
  • Konferencje
  • Parking dla rowerów
  • Książki
  • Gorące napoje
  • Imprezy integracyjne

Jak przebiega rekrutacja?

  1. Wyślij zgłoszenie
    Zaaplikuj na wybrane stanowisko i wyślij CV. Dodaj list motywacyjny byśmy mogli Cię lepiej poznać. Poinformujemy Cię o przyjęciu Twojego zgłoszenia.

  2. Preselekcja
    Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najbardziej odpowiednich kandydatów. Skontaktujemy się z nimi w ciągu kilku dni.

  3. Rozmowa kwalifikacyjna
    Na rozmowę możemy zaprosić Cię do naszej siedziby lub umówić się na wideokonferencję. Poznasz nasz zespół, przedstawisz nam swoje umiejętności i będziesz miał okazję zadać pytania odnośnie stanowiska i firmy.

  4. Wybór kandydata
    Po etapie rozmów przyjdzie czas na wybór najlepszego aplikanta. Dokonując wyboru uwzględniamy wszystkie informacje zebrane w procesie rekrutacji.

  5. Podziękowanie
    Niezależnie od rezultatu rekrutacji otrzymasz od nas odpowiedź. Doceniamy poświęcony nam czas i pragniemy by dla kandydatów było to doświadczenie, które pomoże im w ich dalszym rozwoju kariery.

10 000 – 12 000 PLN

+ VAT (B2B)/mies

6 000 – 8 000 PLN

Brutto (UZ, UOD)/mies

Min. 2 lata doświadczenia

Doświadczenie

Pełny etat

Typ współpracy

Kontrakt B2B, Inna forma zatrudnienia

Rodzaj umowy

50% czasu

Praca zdalna

Kraków, Opatkowicka 10B

Lokalizacja